ID: 3474

91,7 x 68,8 cm w świetle ramy

gwasz/papier

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: Jadwiga / Maziarska / Kraków, ul. Mikołajska 8. / 1978 r

Datowanie

1978