Kompozycja, 1965

ID: 5175

Proweniencja

60 x 49 cm w świetle ramy (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. i dat. p. d. (poniżej kompozycji): "L. Lewicki. 1965" (czarną kredką)

Datowanie

1965

oznaczenie egzemplarza i opisany l. d. (poniżej kompozycji): "„Kompozycja” /  5/2" (czarną kredką)