Rosenstein Erna (1913-2004)
ID: 1823
24 x 20,5 cm w świetle ramy
akryl/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "1968 / E. R."
Datowanie
1968
na odwrocie nalepka: "10. XI. 69. Przekrój przez warstwy społeczne. / żywioły ..."