ID: 1823

24 x 20,5 cm w świetle ramy

akryl/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "1968 / E. R."

Datowanie

1968

na odwrocie nalepka: "10. XI. 69. Przekrój przez warstwy społeczne. / żywioły ..."