ID: 1124

91,5 x 73 cm

akryl, technika mieszana/płótno

Sygnatura

sygn. i opisana na odwrocie (częściowo czytelnie): "24 …[?] DOROTA GRYNCZEL …[?]"

oznaczenie na krośnie: 7/90