Grynczel Dorota (1950-2018)
ID: 1124
91,5 x 73 cm
akryl, technika mieszana/płótno
Sygnatura
sygn. i opisana na odwrocie (częściowo czytelnie): "24 …[?] DOROTA GRYNCZEL …[?]"
oznaczenie na krośnie: 7/90