Koła wielobarwne
Berdyszak Jan (1934-2014)
ID: 1816
40,5 x 20,8 cm
gwasz, olej/papier
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1962"
Datowanie
1962