Kochankowie, 2018
The Krasnals - Whielki Krasnal (-)
ID: 5159
50 x 70 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "„Kochankowie” / ‘2018 / The Krasnals / Whielki Krasnal"
Datowanie
2018
Proweniencja