Kobieta, 1999
Urbanowicz Andrzej (1938-2011)
ID: 6132
25,5 x 15 cm w św. p-p.
technika mieszana, serigrafia
Sygnatura
sygn. i dat. w kompozycji: "Urbanowicz 99"
Datowanie
1999
Proweniencja
na odwrocie nalepka ramiarska