KO MARY
Żygadło Andrzej (1988-)
ID: 1538
30 x 42 cm
olej/płyta
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "KO MARY / 2016 / Andrzej Żygadło"
„Zapis”, wystawa indywidualna, Salon Wystawowy Marchand Desa Unicum, Warszawa, 22 grudzień 2016 – 31 styczeń 2017.
Datowanie
2016
Proweniencja: