Klepsydra

ID: 1840

64,2 x 33 cm w św. p-p.

tempera/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Z. JASKIERSKI"

Datowanie

1967

na odwrocie nalepka: "Zbigniew Jaskierski 1967 / Tyt. Klepsydra tempera"