Klepsydra
Jaskierski Zbigniew (1928-1969)
ID: 1840
64,2 x 33 cm w św. p-p.
tempera/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "Z. JASKIERSKI"
Datowanie
1967
na odwrocie nalepka: "Zbigniew Jaskierski 1967 / Tyt. Klepsydra tempera"