Kameleon
Piechowski Marek (1968-)
ID: 3402
64 x 79 cm w świetle ramy
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. u dołu: "M. PIECHOWSKI 97"
Datowanie
1997
na odwrocie pieczęcie: "WOJEWÓDZKI URZĄD / OCHRONY ZABYTKÓW W KRAKOWIE / Przedmiot nie podlega / zakazowi wywozu za granicę"