Kameleon

ID: 3402

64 x 79 cm w świetle ramy

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. u dołu: "M. PIECHOWSKI 97"

Datowanie

1997

na odwrocie pieczęcie: "WOJEWÓDZKI URZĄD / OCHRONY ZABYTKÓW W KRAKOWIE / Przedmiot nie podlega / zakazowi wywozu za granicę"