K 25, 2023

ID: 6525

Proweniencja

kolekcja prywatna, Łódź

100 x 80 cm

akryl/płyta

Sygnatura

sygn. dat. i autorsko opisany na odwrocie: "ANDRZEJ GIERAGA / K 25 / AKRYL, PŁYTA / 100 x 80 / 2023"

Datowanie

2023