K 25, 2023
Gieraga Andrzej (1934-)
ID: 6525
100 x 80 cm
akryl/płyta
Sygnatura
sygn. dat. i autorsko opisany na odwrocie: "ANDRZEJ GIERAGA / K 25 / AKRYL, PŁYTA / 100 x 80 / 2023"
Datowanie
2023
Proweniencja
kolekcja prywatna, Łódź