Istnienie

ID: 3408

120 x 119,5 cm

akryl/płótno

Datowanie

2017

sygn. i dat. p. d.: "BARBARA WRONISZEWSKA/2017 / KRAKÓW"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: "„ISTNIENIE” / BARBARA WRONISZEWSKA-WÓJCIK / KRAKÓW 2017 / KRAKÓW / BW… 2017"