Inquest, 2017

ID: 5147

Proweniencja

69,5 x 89,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: [cyrylicą] "Inguest. 2017 / oil on canvas. / 70 x 90 cm. / Paliy i. o." oraz pieczęć (nieczytelna)

Datowanie

2017