In Silence I

ID: 3367

55,3 x 68 cm

technika mieszana, akryl/karton

Sygnatura

sygn. i dat. u dołu: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1975"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: "UP / JAN BERDYSZAK / 1975 / IN SILENCE I. / OPRAWIAĆ / W BIAŁĄ / RAMĘ / ACRYLIC"

Datowanie

1975