Impresje marokańskie

ID: 3018

69 x 48,5 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "M Dobosz / 2015"; sygn. i dat. na odwrocie: "MDobosz / 2015"

Datowanie

2015