Idea Generator No. 6

ID: 3254

130 x 92 cm

technika mieszana, płótno

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "GENERATOR IDEI NR 6 / IDEA GENERATOR / NO. 6 / 2013 130 X 92 / mixed media / on canvas / SWoźnica"

Datowanie

2013

Obraz „Generator idei nr 6” jest częścią projektu o tym samym tytule, który to powstał za sprawą mecenetu Vienna House i Warimpex. Prezentowany był w Kunstraumprojekte Ewigkeitsgasse w 2014 roku, w Wiedniu, w Galerii Pryzmat i Hotelu Andel's w Krakowie w 2013 roku.