76 x 54 cm (arkusz)
litografia czarno-biała
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Michler R., Löpsinger L. W., "Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980", Monachium, Nowy York.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Włochy
oznaczenie egzemplarza: "8/50" (ołówkiem)
Wydane przez:
Jacques Carpentier (Editions Celami), Genewa
Druk:
Atelier Grapholith, Paryż