Gwiazda Nosorożca, 1987
Grzyb Ryszard (1956-)
ID: 6849
27,5 x 37,3 cm
akwarela/papier
Sygnatura
sygn., dat. i autorsko i opisany na odwrocie: "Dla GIOWANNIEGO / Ryszard Grzyb 1987 / GWIAZDA NOSOROŻCA" (ołówkiem)
Datowanie
1987
Proweniencja
kolekcja prywatna, Włochy