Gwiazda Nosorożca, 1987

ID: 6849

Proweniencja

kolekcja prywatna, Włochy

27,5 x 37,3 cm

akwarela/papier

Sygnatura

sygn., dat. i autorsko i opisany na odwrocie: "Dla GIOWANNIEGO / Ryszard Grzyb 1987 / GWIAZDA NOSOROŻCA" (ołówkiem)

Datowanie

1987