Grouchy Smurf, 2013
(Death NYC) RAW (-)
ID: 6349
45 x 32 cm
offset, technika własna/szablon
Sygnatura
sygn. l. d.: "Raw" (ołówkiem)
Datowanie
2013
Proweniencja
datowanie oraz oznaczenie egzemplarza p. d.: "2013 AP" (ołówkiem);
- opisany: "RAW"(ołówkiem);
- nalepka grupy Death NYC: "artery / DEATH & CO / New York City"