Gracje, 1987
Modzelewski Jarosław (1955-)
ID: 6943
36 x 48 cm
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "JModzelewski 87" (ołówkiem)
Datowanie
1987
Proweniencja
kolekcja prywatna, Włochy
autorska dedykacja na odwrocie: "Dla Giovanniego / z podziękowaniami / Jarosław Modzelewski" (ołówkiem)