Głowa postaci - kompozycja
Kantor Tadeusz (1915-1990)
ID: 2100
15 x 20,5 cm w św. p-p.
flamaster/papier
Stan zachowania: zaplamienia papieru
Proweniencja
- zakup - Starmach Gallery - kolekcja prywatna, Kraków