Głowa postaci - kompozycja

ID: 2100

Proweniencja

- zakup - Starmach Gallery - kolekcja prywatna, Kraków

15 x 20,5 cm w św. p-p.

flamaster/papier

Stan zachowania: zaplamienia papieru