False Advertisement, 2015
(Death NYC) FALSE (-)
ID: 6339
32 x 45 cm
offset/szablon
Sygnatura
sygn., dat. i oznaczenie egzemplarza p. d.: "f 2015 1/100" (ołówkiem)
Datowanie
2015
Proweniencja