False Advertisement, 2015

ID: 6339

Proweniencja

32 x 45 cm

offset/szablon

Sygnatura

sygn., dat. i oznaczenie egzemplarza p. d.: "f 2015 1/100" (ołówkiem)

Datowanie

2015