Epitafium dla drzew

ID: 3827

115 x 160 cm

olej, tekstylia, drewno, płótno

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "SWoźnica / Epitaph to trees / oil, textile, wood / on canvas / 2009"

Obraz wystawiany: „Człowiek i natura”, Galeria Piętro Wyżej, Centrum Kultury im. K. Bochenek, Katowice, 2009 r.

Obraz ujęty w katalogu: „Sabina Woźnica. Portfolio”, str. 34

Datowanie

2009