Epitafium dla drzew
Woźnica Sabina (1977-)
ID: 3827
115 x 160 cm
olej, tekstylia, drewno, płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "SWoźnica / Epitaph to trees / oil, textile, wood / on canvas / 2009"
Obraz wystawiany: „Człowiek i natura”, Galeria Piętro Wyżej, Centrum Kultury im. K. Bochenek, Katowice, 2009 r.
Obraz ujęty w katalogu: „Sabina Woźnica. Portfolio”, str. 34
Datowanie
2009