Epifania, 1999
Podrazik Władysław (1953-)
ID: 7389
140 x 85 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "WŁADYSŁAW PODRAZIK / 1999 / "EPIFANIA" / OLEJ 140 X 85"
Datowanie
1999
Proweniencja