Epifania, 1999

ID: 7389

Proweniencja

140 x 85 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "WŁADYSŁAW PODRAZIK / 1999 / "EPIFANIA" / OLEJ 140 X 85"

Datowanie

1999