Eliasz i Rydwan, 1975
Dalí Salvador (1904-1989)
ID: 6655
56 x 77 cm (arkusz, krawędzie rwane)
akwaforta ręcznie podkolorowana, złoty pyłek/japoński papier czerpany
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Datowanie
1975
Proweniencja
kolekcja prywatna, Francja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "152/250" (ołówkiem);
na odwrocie nalepka Bilderhaus Wild