Dzienniki 171, 1999
Pawlak Włodzimierz (1957-)
ID: 6837
33 x 22,7 cm
Sygnatura
sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "[zamazane]IMIERZ / WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIKI / 21 X – 24 X / 171 [wpisane w okrąg] / 1999"
Datowanie
1999
Proweniencja
kolekcja prywatna, Włochy