Dzienniki 171, 1999

ID: 6837

Proweniencja

kolekcja prywatna, Włochy

33 x 22,7 cm

Sygnatura

sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "[zamazane]IMIERZ / WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIKI / 21 X – 24 X / 171 [wpisane w okrąg] / 1999"

Datowanie

1999