Dziecko Rosemary, 2020

ID: 5157

Proweniencja

50 x 50 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "„Dziecko Rosemary” / The Krasnals, 2020 / Whielki Krasnal"

Datowanie

2020