Dziecko Rosemary, 2020
The Krasnals - Whielki Krasnal (-)
ID: 5157
50 x 50 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "„Dziecko Rosemary” / The Krasnals, 2020 / Whielki Krasnal"
Datowanie
2020
Proweniencja