Duża litera
Bick-Bagińska Izabela (1970-)
ID: 3185
30 x 30 cm
olej/płyta
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: IZA BICK 1997 / DUŻA LITERA
Datowanie
1997