Dreamers, 2021

ID: 5193

Proweniencja

120 x 120 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn. monogramem wiązanym p. d.: "EW"

Datowanie

2021

opisany autorsko na odwrocie: "10/2021 / DREAMERS"