Dreamers, 2021
Wasiluk Ewelina (-)
ID: 5193
120 x 120 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. monogramem wiązanym p. d.: "EW"
Datowanie
2021
Proweniencja
opisany autorsko na odwrocie: "10/2021 / DREAMERS"