Dom, 1970/71

ID: 5205

Proweniencja

59,5 x 79,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "STANISŁAW RODZIŃSKI / KRAKÓW / „DOM” / olej. 1970/71"

Datowanie

1970/71