Czułość, 2021

ID: 4587

Proweniencja

70 x 100 cm

akryl, olej, technika autorska/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: „CZUŁOŚĆ” / BARBARA WRONISZEWSKA / KRAKÓW/21"

Datowanie

2021

„Nie szarpie na strunach uczuć, jest cicha, spokojna, słodzi myśli jak mandarynka, jak pachnący groszek zielona… W targanej życiem prozie osadza na stałe złociste poletka niezapomnianego czasu - CZUŁOŚĆ… Nie łatwo ją znaleźć w życiu… na płótnie także. Jednak JEST”

Barbara Wroniszewska