Cyrkiel, 2021

ID: 4503

Proweniencja

130,5 x 85,5 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "21 / 85 x 130 / Cyrkiel / E. Stunzans"

Datowanie

2021

Zajmuje się malarstwem, grafiką, fotografią. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (dyplom uzyskał w 2011 roku). Artysta po raz pierwszy zaprezentował swoje prace na wystawie w starej fabryce Philipa Morrisa w Krakowie, gdzie został dostrzeżony przez kolekcjonerów sztuki. Dzieła artysty emanują soczystą, gęstą barwą i niezwykłą emocjonalnością. Dzięki swojej wieloznaczności swobodnie generują przestrzeń do interpretacji, nie tracąc nic ze swej malarskiej uniwersalności.