Capricornus japoński, 2024
Rzepecki Adam (1950-)
ID: 7379
120 x 120 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ""Capricornus" / 120x120 cm / 2024 / Adam Rzepecki / Capricornus japoński"
Datowanie
2024
Proweniencja