Capricornus japoński, 2024

ID: 7379

Proweniencja

120 x 120 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: ""Capricornus" / 120x120 cm / 2024 / Adam Rzepecki / Capricornus japoński"

Datowanie

2024