Buduar
Westrych Danuta (1955-2014)
ID: 3025
80,2 x 70,2 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. prawy środek: "Danuta Westrych’ 95 [?]"
Datowanie
1985
na odwrocie autorski napis: "Danuta Westrych’ 85 / BUDUAR oraz oznaczenie: AR-16"