Buduar

ID: 3025

80,2 x 70,2 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. prawy środek: "Danuta Westrych’ 95 [?]"

Datowanie

1985

na odwrocie autorski napis: "Danuta Westrych’ 85 / BUDUAR oraz oznaczenie: AR-16"