Błękity i brązy, 1970

ID: 4571

Proweniencja

25,2 x 30,5 cm w świetle ramy

technika mieszana, tusz/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. w kompozycji p. d.: "E. Rosenstein 70"

Datowanie

1970

Abstrakcyjne formy w twórczości Erny Rosenstein pozwalają na różnorodne interpretacje. Bliskie surrealizmowi, a jednocześnie niezwykle subtelne i intymne w wymowie bazują często na przedziwnej sieci linii i form. Zachwycają lekkością malowania, swobodnym rysunkiem, który tworzy kompozycje o bogatej metaforyce.