Błękitna laguna II
Skrobiszewska Katarzyna (1976-)
ID: 3260
55 x 60 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "błękitna laguna II, K. S. ‘03"
Datowanie
2003