Bez tytułu, 2012
Cisowski Andrzej (1962-2020)
ID: 7387
100 x 60 cm
olej/płótno
Datowanie
2012
- sygn.: "A. CISOWSKI"
- nalepki galeryjne Abbey House Gallery z informacjami o pracy