Bez tytułu, 2001
Beksiński Zdzisław (1929-2005)
ID: 6830
30 x 41 cm w św. p-p.
giclée/papier
Sygnatura
sygn. i dat. u dołu: "BEKSIŃSKI 2001" (ołówkiem)
Datowanie
2001
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza u dołu: "11/50" (ołówkiem);
na odwrocie oprawy ręcznie wypełniona nalepka galeryjna z opisem pracy