Bez tytułu

ID: 2384

20 x 39,8 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "ANNA SZPRYNGER / 2012"

Obraz wystawiany: „Prosta nieskończona” Centrum Sztuki Galeria EL, Elbląg, 2014, „Mapa Symptomów. Geometria Anny Szprynger”, Muzeum Narodowe w Gdańsku, 2014-15, „...czarne brzmienie szumów bieli...”, Otwarta Pracownia, Kraków 2015

Obraz ujęty w katalogu: „Bez tytułu”, towarzyszący wystawom „Prosta Nieskończona” w Galerii EL i „Mapa symptomów. Geometria Anny Szprynger” w Muzeum Narodowym w Gdańsku, Warszawa – Elbląg – Gdańsk 2014, str. 128.

Datowanie

2012