Bez tytułu, 2020
Tarasewicz Leon (1957-)
ID: 6855
100 x 100 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "L. Tarasewicz 2020 / Acrylic on canvas / 100 x 100 cm" (markerem)
Datowanie
2020
Proweniencja