Bez tytułu, 2018

ID: 5143

Proweniencja

- zakup od artysty; - kolekcja prywatna, Polska

40 x 120 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "AnnaAlicja TROCHIM / 2018; 40 x 120"

Datowanie

2018

Artystka jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Kształciła się m. in. pod opieką Stefana Gierowskiego i Ryszarda Wojciechowskiego. Kompozycje artystki, nawiązujące do abstrakcji geometrycznej, przepełnione są paletą barw. Widać w nich fascynacje światłem i przestrzenią. Mocniej zarysowane linie czy figury wyróżniają się z wibrującego, bardziej subtelnego tła. Obrazy artystki są częścią kolekcji muzealnych i prywatnych w Polsce i za granicą.