Bez tytułu
Ćwiertniewicz Wojciech (1955-)
ID: 1133
130,3 x 129,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. g.: "Ćwiertniewicz’91"
na odwrocie: 67 [w prostokącie] / IX/91