Be music

ID: 2169

Proweniencja

kolekcja prywatna, Zawiercie

89 x 89 cm w świetle ramy

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "K. POWAŁKA 18"

Datowanie

2018

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach (dyplom w pracowni prof. Zbigniewa Blukacza). Choć jako artysta-plastyk specjalizuje się w szkle artystycznym (witrażu), szerzej znany jest ze swoich prac malarskich. Zajmuje się także grafiką i projektowaniem. Krzysztof Powałka aktywnie uczestniczy w działalności wystawienniczej, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Indywidualnie eksponował swoje dzieła m. in. w Monako, Hiszpanii czy we Włoszech.

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "„BEMUSIC” / KRZYSZTOF / POWAŁKA / 2018"; na odwrocie pieczęć Powalka Gallery i inne