Basen
Cygan Michał (1989-)
ID: 1344
90 x 120 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "M. Cygan"
Datowanie
2018
dat. i opisany na odwrocie: Michał Cygan „Basen” 2018 r