Barack Obama w Las Vegas – Afera hazardowa

ID: 3271

270 x 120 cm

akryl, technika mieszana/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "The Krasnals / Brothers in arm / Last Supper 2009 / „Representative of national minorites” / BARACK OBAMA W / LAS VEGAS / AFERA / hazardowa / „ ‘2009 / WHIELKI KRASNAL"

Obraz wystawiany i reprodukowany: „The Krasnals. Whielki Krasnal / Czułem skurcze twojego przełyku”, Galeria Miejska we Wrocławiu, Wrocław luty 2016 r., s. 57 (il. barwna)

Datowanie

2009