Banksy w obronie lasu, 2021
Polok Marian [pseud.] (1973-)
ID: 6379
28,4 x 40 cm
gwasz, akwarela, tusz, szablon/papier
Sygnatura
sygn. monogramem wiązanym i dat. p. d.: "MP / 21 r"
Datowanie
2021
Proweniencja
dat. i opisany na odwrocie: MARIAN POLOK (PSEŁDONIM) [sic] / „BANKSY W OBRONIE LASU” / 2021 (ołówkiem)