Banksy. Szczur i zegar (wersja szara), 2019
NOT BANKSY (-)
ID: 5784
56 x 38 cm (arkusz)
spray, szablon/karton
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "NOT BANKSY" (tuszem)
Datowanie
2019
oznaczenie egzemplarza w okręgu tłoczonym l. d.: "4/5" (tuszem); tłoczone logo Banksy l. d.
Proweniencja
Do pracy dołączony certyfikat grupy NOT BANKSY w języku angielskim.