Banksy. 3 Wise Monkeys Red, 2019
NOT BANKSY (-)
ID: 6281
28 x 38 cm (arkusz, jedna krawędź rwana)
spray, szablon/karton
Sygnatura
sygn. p. d.: "NOT BANKSY" (tuszem)
Datowanie
2019
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza w okręgu tłoczonym l. d.: "2/10" (tuszem);
tłoczone logo Banksy l. d.
Do pracy dołączony sygnowany certyfikat NOT BANKSY w języku angielskim.