Asocjacja VI

ID: 549

29,3 x 21 cm w św. p-p.

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "Stach 2018"

Obraz reprodukowany: Stanisław Stach. Malarstwo, GRAFPRESS Łukasz Kajda, Olkusz 2019, s. 18 (il. barwna).

Datowanie

2018

Absolwent Wydziału Grafiki krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, wielokrotnie nagradzany za pracę twórczą (przykładowo na Międzynarodowym Biennale Rysunku w Cleveland w Anglii i Międzynarodowej Wystawie Małych Form Artystycznych w Kanadzie). Artysta aktywnie uczestniczy w działalności wystawienniczej w Polsce i za granicą. Oferowana, bogata kolorystycznie kompozycja, jest przykładem oryginalnej malarskiej poetyki utalentowanego malarza.

Proweniencja:

kolekcja prywatna, Olkusz