Akt kobiecy

ID: 6902

Proweniencja

19 x 16,3 cm

akwarela, tusz/papier

Sygnatura

sygn. monogramem wiązanym u dołu: "MR"

 na odwrocie pieczęć autorska: "MARIA RITTER / ART. – MAL. – Nr leg. 1435 / Członek Z. P. A. P. / NOWY SĄCZ, RYNEK…"

Stan zachowania: niewielkie przedarcie i zaplamienia papieru